REGULAMIN COVID


1. W pojedynczym pokazie Letniego Festiwalu Filmowego TME POLÓWKA może brać udział do 150 widzów w zależności od miejsca projekcji. Liczbę osób dla danego miejsca ustala organizator.

2. Aby wziąć udział w projekcji należy odebrać bezpłatną wejściówkę. Wejściówki będą do pobrania na stronie www.tmepolowka.com, przy opisie każdego seansu. O dodatkowych sposobach dystrybucji wejściówek będziemy informować za pośrednictwem strony www oraz fb.

3. Osoba, która przyjdzie na pokaz bez wejściówki nie zostanie wpuszczona na seans.

4. Jedna osoba może pobrać wejsciówkę dla maksymalnie dwóch osób, w tym siebie.

5. Przed wejściem na teren projekcji uczestnik posiadający wejściówkę zostanie poddany kontroli temperatury. Jeżeli przekroczy ona 37 stopni Celsjusza taki uczestnik nie będzie mógł wziąć udziału w projekcji.

6. Jeśli czujesz się przeziębiony nie przychodź na pokaz. Powiadom nas o tym wcześniej mejlowo lub telefonicznie (fundacjaplaster@gmail.com), wtedy twoja wejściówka się nie zmarnuje.

7. Na terenie miejsca projekcji widzowie zobowiązani są do przebywania w maseczce.

8. Leżaki może przestawiać tylko obsługa znajdująca się na miejscu. Leżaki będą ustawione w przepisowej odległości zapewniającej izolację.

9. Jeśli zauważysz, że któryś z uczestników źle się czuje, lub zaobserwowałeś inne podejrzane zachowania zgłoś to do obsługi wydarzenia.

10. Obsługa wydarzenia ma prawo do wyproszenia uczestnika z terenu w imprezy o ile nie stosuje się on do wydawanych poleceń.

11. Orgnizator stosuje wytyczne Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla kin plenerowych i samochodowych.

12. Regulamin będzie na aktualizowany i dopasowywany do bieżących regulacji.

13. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Inicjatyw Kulturalnych “Plaster”.