gddJPUntitled-3
MOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKAMOTO-POLÓWKA

NIEDZIELA: ALL YOU NEED IS LOVE.
ul. Rozalii 1 / PARKING TME

Miłość jest wszystkim czego potrzebujemy… Także na ekranie! Sekcja All you need is love to idealne miejsce dla wielbicieli wzruszających historii, delikatnych miłosnych uniesień i burzliwych romansów. W tej sekcji znajdziecie zarówno miłosne klasyki takie jak “Pamiętnik” i “Holiday”, ale także te mniej oczywiste tytuły, takie jak “Lato ‘85” które ukazują całe spektrum miłosnych wyborów i możliwości. Moto-Polówka to esencja wyjątkowego klimatu kin samochodowych, które wprost przeznaczone są na randkowe miejsca dla zakochanych. Na Moto-Polówki obowiązywać będą tzw. “wjazdówki” - bilety uprawniające do wjazdu na pokaz, które będzie można odbierać na kilka dni przed wybranym seansem.

17.07. / ND

PARKING TME

24.07. / ND

PARKING TME

31.07. / ND

PARKING TME

07.08. / ND

PARKING TME

14.08. / ND

PARKING TME

21.08. / ND

PARKING TME

28.08. / ND

PARKING TME

Hey there, this is the default text for a new paragraph. Feel free to edit this paragraph by clicking on the yellow edit icon. After you are done just click on the yellow checkmark button on the top right. Have Fun!