FAMILY TIME KOLBE

NIEDZIELA

bobobo
OPIS SEKCJI
Family Time Kolbe to nasza propozycja na niedzielne wieczory pełne rodzinnej magii i ciepła. Zapraszamy na filmy, które bawią, wzruszają i przypominają, jak ważne są więzi między bliskimi. Od przygód uroczego misia Paddingtona, przez szalone perypetie Shreka i gadającego osła, aż po wzruszające historie adopcji i tworzenia nowych rodzin, jak w „Rodzinie od zaraz” czy „Wymarzonym”. W programie nie zabraknie też animacji i przygód dla najmłodszych – od „Lego Batmana” po „Ratcheta i Clanka”. To doskonała okazja, żeby spotkać się na Skwerze im. M. Kolbego i razem przeżyć kinowe emocje, które łączą pokolenia. Zgodnie z intencją autora wniosku do Budżetu Obywatelskiego część filmów poświęcona jest tematyce adopcji dzieci. 

Projekcje z sekcji Family Time – Skwer Kolbego finansowane są z Budżetu Obywatelskiego 2025 i realizowane są pod patronatem TME Polówka.

FILMY W SEKCJI

Festiwal jest współfinansowany przez Miasto Łódź.

Zadanie "Kino Letnie 2025" obejmujące 37 projekcji w 5 lokalizacjach finansowane jest ze środków Miasta Łodzi.  

Zadanie "Realizacja Kin Plenerowych" w ramach Budżetu Obywatelskiego 2025 obejmujące 78 projekcji w 11 lokalizacjach finansowane jest ze środków Miasta Łodzi. 

 

Organizator:

kak-1

Współorganizator:

plas

Partner główny:

centrum
bud
lolololo

Sponsor tytularny:

tntm

Sponsorzy wyjątkowi:

glgl
pro

Sponsorzy:

wyz
nord
mat
amcor

Partner merytoryczny:

radd

Partner transportowy:

nez-2

Partnerzy miejsc:

echo
at
ppoo
mon
ec1
zxarz
muk
col
progg
uni
ssmm
msk
bra
skan
ag
ogro
red

Partnerzy:

zoo
ziel
nckf
lod
sp
zimi
sch
now
pows
jajaj
arar
muz

Partner  logistyczny:

ap

Patron medialny:

eska