TRANSUntitled-1
KINO LETNIE NA KOZINACH HAU HAUKINO LETNIE NA KOZINACH HAU HAUKINO LETNIE NA KOZINACH HAU HAUKINO LETNIE NA KOZINACH HAU HAUKINO LETNIE NA KOZINACH HAU HAUKINO LETNIE NA KOZINACH HAU HAUKINO LETNIE NA KOZINACH HAU HAUKINO LETNIE NA KOZINACH HAU HAUKINO LETNIE NA KOZINACH HAU HAUKINO LETNIE NA KOZINACH HAU HAUKINO LETNIE NA KOZINACH HAU HAUKINO LETNIE NA KOZINACH HAU HAUKINO LETNIE NA KOZINACH HAU HAUKINO LETNIE NA KOZINACH HAU HAUKINO LETNIE NA KOZINACH HAU HAUKINO LETNIE NA KOZINACH HAU HAUKINO LETNIE NA KOZINACH HAU HAUKINO LETNIE NA KOZINACH HAU HAUKINO LETNIE NA KOZINACH HAU HAUKINO LETNIE NA KOZINACH HAU HAUKINO LETNIE NA KOZINACH HAU HAUKINO LETNIE NA KOZINACH HAU HAU

18.07.2022

PONIEDZIAŁEK/ SKWER PRZY FONTANNIE, UL. DŁUGOSZA 26/28 

LASSIE, WRÓĆ!

reż. Hanno Olderdissen

Dystrybutor: Kino Świat

Czas trwania: 96 min.

PL

Historia najwierniejszego psa świata i jego niezwykłej podróży w poszukiwaniu domu i najlepszego kumpla. Dwunastolatek Flo i suczka Lassie są parą nierozłącznych przyjaciół. Niestety tata chłopca traci pracę i cała rodzina musi przenieść się do małego mieszkania, gdzie psy nie są akceptowane.

EN

Lassie Come Home
Remake of the 1943 movie based on Eric Knight's book "Lassie Come Home".
 

UA

Лесси. Возвращение домой
Історія про найвірнішого собаки в світі та його незвичайну подорож у пошуках дому та найкращого друга. 12-річна Фло і собака Лессі – нерозлучні друзі. На жаль, тато хлопчика втрачає роботу, і вся сім’я змушена переїхати в невелику квартиру, куди не пускають собак.