Lipiec

25.07. / CZW

Fantastyczne zwierzęta i Jak je znaleźć

Port Łódź

25.07. / CZW

Pitbull

Monopolis

25.07. / CZW

Sicario

Park na Smulsku

26.07. / PT

Skąd się biorą sny - 19:00

Fuzja

26.07. / PT

Steve Jobs - 21:00

Fuzja

26.07. / PT

Sundown

MSK Polesie

27.07. / SB

Tożsamość Bourne'a

EC 1 - Flow Archicom

27.07. / SB

Diabeł ubiera się u Prady

Columna Medica, Łask

28.07. / ND

Najlepszy

Park Staromiejski

28.07. / ND

Wesele

Park przy ul. Sędziwoja, Andrzejów

28.07. / ND

Skarb Mikołajka 

Skwer Kolbego

29.07. / PN

Ukryta sieć

EC 1

29.07. / PN

Fargo

Muzeum Kinematografii

30.07. / WT

Lato 85'

Pałac Biedermanna

30.07. / WT

Wszystko wszędzie naraz

Park na Zdrowiu

31.07. / ŚR

Bajecznie bogaci Azjaci

Park Julianowski

31.07. / ŚR

Frida

Osiedle Montwiła Mireckiego

31.07. / ŚR

Będzie lepiej 

Widzewska Górka

Sierpień

01.08. / CZW

Tenet

Retkinia Zachód - Smulsko

01.08. / CZW

Cudowny chłopak. Biały ptak

Port Łódź

01.08. / CZW

Pamiętnik

Monopolis

02.08. / PT G.19

Pinokio - 19:00

Fuzja

02.08. / PT G.21

Godziny

Fuzja

02.08. / PT

Czerwone niebo

MSK Polesie

03.08. / SB

W trójkącie

EC1 - Flow Archicom

03.08. / SB

Dziennik Bridget Jones

Columna Medica, Łask

04.08. / ND

Filip

CD im. Marka Edelmana

04.08. / ND

Nasze najlepsze wesele

Park przy ul. Sędziwoja, Andrzejów

04.08. / ND

Tajemniczy ogród

Skwer Kolbego

05.08. / PN

Strefa interesów

EC 1

05.08. / PN

Thelma i Louise

Muzeum Kimematografii

05.08. / PN

Doktor Dollitle

Koziny

06.08. / WT

Przepraszam, że przeszkadzam

Pałac Biedermanna

06.08. / WT

Wonka

Park na Zdrowiu

06.08. / WT

Dunkierka

Złotno

07.08. / ŚR

Wesele Muriel

Park Julianowski

07.08. / ŚR

Twój Vincent

Osiedle Montwiła Mireckiego

07.08. / ŚR

Tom i Jerry

Widzewska Górka

08.08. / CZW

O psie, który jeździł koleją

Port Łódź

08.08. / CZW

W ciemności

Monopolis

08.08. / CZW

John Wick

Retkinia Zachód - Smulsko

09.08. / PT G.19

Lassie. Nowe przygody - 19:00

Fuzja

09.08. / PT G.21

Disaster Artist

Fuzja

09.08. / PT

Opadające liście

MSK Polesie

10.08. / SB

Wilk z Wall Street

EC 1 - Flow Archicom

10.08. / SB

Kogel-mogel

Columna Medica, Łask

11.08. / ND

Palm Springs

Park przy ul. Sędziwoja, Andrzejów

11.08. / ND

Lassie, nowe przygody

Skwer Kolbego

11.08. / ND

Rejs

Legionów

12.08. / PN

W nich cała nadzieja

EC 1

12.08. / PN

Wejście smoka

Muzeum Kimematografii

12.08. / PN

O psie, który jeździł koleją

Koziny

13.08. / WT

Bo się boi

Park na Zdrowiu

13.08. / WT

Filip

Złotno

14.08. / ŚR

Mamma Mia

Park Julianowski

14.08. / ŚR

Obrazy bez autora

Osiedle Montwiła Mireckiego

14.08. / ŚR

Wonka

Widzewska Górka

15.08. / CZW

Infiltracja

Retkinia Zachód - Smulsko

16.08. / PT

Capote

Fuzja

16.08. / PT

Kiedy stopi się lód

MSK Polesie

17.08. / SB

Blade Runner 2049

EC 1 - Flow Archicom

17.08. / SB

Włoskie wakacje

Columna Medica, Łask

18.08. / ND

Vabank

Stary Rynek

18.08. / ND

Kogel-mogel

Park przy ul. Sędziwoja, Andrzejów

18.08. / ND

O psie, który jeździł koleją

Skwer Kolbego

19.08. / PN

Kos

EC 1

19.08. / PN

Blade Runner

Muzeum Kimematografii

19.08. / PN

Tarapaty 2

Koziny

20.08. / WT

Anatomia upadku

Park na Zdrowiu

20.08. / WT

1917

Złotno

21.08. / ŚR

Cztery wesela i pogrzeb

Park Julianowski

21.08. / ŚR

Bridget Jones 3

Widzewska Górka

22.08. / CZW

Diabeł ubiera się u Prady

Monopolis

22.08. / CZW

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda

Port Łódź

23.08. / PT

Bohemian Rhapsody

Fuzja

23.08. / PT

Osiem gór

MSK Polesie

24.08. / SB

Green Book

EC 1 - Flow Archicom

24.08. / SB

Yesterday

Park Rotmistrza Witolda Pileckiego

25.08. / ND

Piękna katastrofa 2

Park przy ul. Sędziwoja, Andrzejów

25.08. / ND

Szczęście Mikołajka

Skwer Kolbego

26.08. / PN

Akademia Policyjna

Muzeum Kinematografii

26.08. / PN

Cudowny chłopak. Biały ptak

Koziny

27.08. / WT

La La Land

Red Tower

27.08. / WT

Bękarty wojny

Złotno

28.08. / ŚR

Niebezpieczni dżentelmeni

Widzewska Górka

29.08. / CZW

Doktor Dolittle

Port Łódź

29.08. / CZW

Johny

Monopolis

30.08. / PT

The Social Network

Fuzja

31.08. / SB

Blues Brothers

EC1 - Flow Archicom

31.08. / SB

Joker

Park Rotmistrza Witolda Pileckiego

Wrzesień

01.09. / ND

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Skwer Kolbego

02.09. / PN

E.T.

Muzeum Kimematografii

03.09. / WT

To właśnie miłość

Red Tower 

04.09. / ŚR

The Old Oak

Widzewska Górka

05.09. / CZW

Na rauszu

Widzewska Górka

06.09. / PT

Filip

Fuzja

06.09. / PT

Dżentelmeni 

Widzewska Górka

07.09. / SB

Priscilla

Park Rotmistrza Witolda Pileckiego

08.09. / ND

Pamiętnik

Park Rotmistrza Witolda Pileckiego

11.09. / ŚR

Nie martw się kochanie

Widzewska Górka

12.09. / CZW

Biała odwaga

Widzewska Górka

13.09. / PT

Najmro 

Fuzja

ZADANIE WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW MIASTA ŁODZI

Organizator:

kak-1

Współorganizator:

plas

Partner główny:

centrum
bud
lolololo

Sponsor tytularny:

tme

Sponsorzy wyjątkowi:

glo-1
profit-1

Sponsorzy:

nord
wyz
fbud
bbds

Partner transportowy:

nez-2

Patron medialny:

eska

Partnerzy miejsc:

ec1
echo
mon
muk
po
uni
col
ssmm
zarzad

Partnerzy:

nckf
zoo
sp
now
pows
ssseska
zarzad

Partner logistyczny:

for

Partner merytoryczny:

raddd